Stylowa biżuteria dla mamy na wieczorne wyjście

Stylowa biżuteria dla mamy

Stylowa biżuteria dla mamy.

Każda mama chce wyglądać pięknie. Mimo że jesteśmy zmęczone, niewyspane i nie mamy na nic sił bo tak pochłania nas zajmowanie się naszymi małymi smykami to zawsze chcemy wyglądać dobrze. Lubimy poeksperymentować jeśli chodzi o ekskluzywne przyjęcia. Dodatki w postaci biżuterii to najpiękniejsza ozdoba dla mamy na wieczorne wyjście. Firma YVON ma wiele ciekawych propozycji w swojej ofercie.

bransoletkakolczykinaszyjnikbransoletka

Szczególną uwagę przykuwają bransoletki wykonane z metalu w kolorze srebrnym z czerwonym oczkiem. Taka błyskotka widoczna jest z daleka i zwraca uwagę zarówno mężczyzn jak i kobiet. Czarno-białe kolczyki można założyć na wieczorowe wyjście ale także świetnie się sprawdzą na spotkaniu z przyjaciółką.

bransoletkanaszyjnikbransoletkakolczyki

Kolczyki z pięknymi kwiatuszkami można zakładać każdego dnia. Naszyjnik z szarych pereł doda elegancji i urody na każdym przyjęciu.

bransoletkabransoletkabransoletkabransoletka

Bransoletki zdobione serduszkami lub pięknymi oczkami świetnie nadają się do eleganckiej sukni. Wykonane są z metalu i skórzanego rzemyka. Jak widać firma YVON ma wiele ciekawych propozycji pięknej biżuterii dla każdej wspaniałej mamy.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz